انتصاب دکتر الماسی به معاونت آموزش مرکز وکلا قوه قضائیه

 دانلود رایگان کتاب قانون . جزوه , تست و فایل های صوتی در کانال حقوق  تلگرام گروه (   شامل دروس  مدنی ، جزا ، تجارت . دادرسی مدنی و کیفری ، اصول و متون فقه ، ثبت . حسبی  و ... نموداری . چکیده . بسته . پکیج تضمینی و آموزشی  تلخیص ۱ و ۲ دکتر شهبازی قربانی و ...) ویژه آزمون وکالت ، قضاوت و ، ارشد و مشاوران حقوقی سال 98

pdf

@weblaw  تلگرام
 

 دریافت جزوه ، تست و فایل صوتی حقوقی با ارسال عدد 1 را در تلگرام یا واتساپ

 

ارسال پیام در تلگرام

weblaw@

ارسال پیام در واتساپ

عضویت در کانال تلگرام

@weblawfile

آمادگی برای وکالت ۹۸ مشاوران حقوقی ۹۸ قضاوت ۹۸


Share Button

انتصاب دکتر الماسی به معاونت آموزش مرکز وکلا قوه قضائیه

پایگاه خبری اختبار- دکتر نجادعلی الماسی از اساتید حقوق بین‌الملل خصوصی به سمت معاون آموزشی مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه منصوب شد.

به گزارش اختبار، علی بهادری جهرمی، رئیس این مرکز، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

ریاست محترم قوه قضاییه در پیوست حکم انتصاب اینجانب، ارتقاء سطح علمی و عملی وکلا و کارشناسان را مقرر فرموده اند و اجرای این دستور، در گرو همکاری اساتید دانشگاه و اعضای محترم مرکز است لذا طراحی سیستم آموزشی مرکز از بدو حضورم در دستور کار قرار داشت و دیروز (پنجشنبه ۲۰ تیر ماه ۹۸) در ادامه‌ی جلسات قبلی، استاد عزیز و گرانقدر جناب آقای دکتر نجادعلی الماسی چهره ماندگار علم حقوق در کشور مسئولیت «معاونت آموزش» مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده را تصدی نمودند و مقرر شد فعالیتهای نظام‌مند آموزشی آغاز گردد تا من هم پس از ۱۵ سال از آغاز آشنایی، مجددا توفیق تلمذ در محضر ایشان را بدست آوردم.

یقین دارم با حضور استاد دکتر الماسی در جایگاه معاونت آموزش مرکز و همکاری سایر اساتید که همگی عضو مرکز هستند و با انرژی و توان اساتید جوان و نخبه که با هماهنگی‌های صورت گرفته با صاحبان تجربه در تحقق اهداف آموزشی مشارکت خواهند کرد، انشاءالله شاهد تحول شگرفی در سطح علمی وکلا و کارشناسان و در آینده اعضای جدید مرکز یعنی «مشاوران خانواده» خواهیم بود.


منبع http://www.ekhtebar.com//