محکومیت امیرسالار داودی به ۱۵ سال حبس

 دانلود رایگان کتاب قانون . جزوه , تست و فایل های صوتی در کانال حقوق  تلگرام گروه (   شامل دروس  مدنی ، جزا ، تجارت . دادرسی مدنی و کیفری ، اصول و متون فقه ، ثبت . حسبی  و ... نموداری . چکیده . بسته . پکیج تضمینی و آموزشی  تلخیص ۱ و ۲ دکتر شهبازی قربانی و ...) ویژه آزمون وکالت ، قضاوت و ، ارشد و مشاوران حقوقی سال 98

pdf

@weblaw  تلگرام
 

 دریافت جزوه ، تست و فایل صوتی حقوقی با ارسال عدد 1 را در تلگرام یا واتساپ

 

ارسال پیام در تلگرام

weblaw@

ارسال پیام در واتساپ

عضویت در کانال تلگرام

@weblawfile

آمادگی برای وکالت ۹۸ مشاوران حقوقی ۹۸ قضاوت ۹۸


Share Button

طناز کلاهچیان:

آقای داودی به حکم صادره اعتراض نمی‌کند

پایگاه خبری اختبار- همسر امیرسالار داودی از محکومیت این وکیل دادگستری به ۱۵ سال حبس خبر داد.

به گزارش اختبار، طناز کلاهچیان در حساب توییتری خود نوشت:

حکم صادر شد. ایشان مطابق رای شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب جمعا به ۳۰ سال حبس برای اتهامات متعدد محکوم شد و مطابق ماده ۱۳۴ مجازات اشد یعنی “محکومیت به ۱۵ سال حبس برای تشکیل گروه(کانال تلگرامی)” قابل اجرا هست. آقای داودی تصمیم گرفته به این حکم اعتراض نکند.

آقای داودی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است که از آبان‌ماه سال ۹۷ در بازداشت به‌سر می‌برد.

اتهامات این وکیل دادگستری، «تبلیغ علیه نظام»، «توهین به مقامات»، «همکاری با دول متخاصم از طریق مصاحبه با شبکه تلویزیونی صدای آمریکا» و «تشکیل گروه برای براندازی نظام» بوده است.

او در کانال تلگرامی «بدون روتوش» مسائل صنفی وکلا می‌پرداخت.

آن‌چنان که وحید مشگانی، وکیل این پرونده به خبرگزاری ایرنا گفته است، خانم کلاهچیان نیز در دی ۹۷ در ارتباط با کانال تلگرامی «بدون روتوش» به شعبه دوم بازپرسی دادسرای اوین احضار شد «که بازپرس پس از دو جلسه احضار خانم کلاهچیان متقاعد شده او هیچ نقشی در نوشته‌های کانال تلگرامی بدون روتوش نداشته و نامش به صورت صوری در کانال ذکر شده بود.»

 


منبع http://www.ekhtebar.com//